Религия

banner12

Християнство в Японії: особливості, історію та цікаві факти

Японія - країна у Східній Азії, яку омиває Тихий океан. Острівна держава відомо високим рівнем життя. Японці приділяють багато уваги власній освіті, вони працелюбні і старанні. Японська культура, у формуванні якої важливим фактором стала релігія, самобутня і неповторна. Переважна більшість місцевого населення сповідує синтоїзм. І сьогодні ми обговоримо,... ( подробнее )

Вісімка Кубків: значення Таро, поєднання з іншими картами

В колоді Таро кожна карта унікальна, і її сенс складно зрозуміти, прочитавши про неї лише кілька слів. Крім того, в різних розкладах і при певних поєднаннях аркан може мати зовсім різне значення, навіть іноді протилежне. Не менш важливо і те, в якому становищі випадає карта в прямому або перевернутому. У цій статті розглянемо значення Вісімки Кубків... ( подробнее )

Ефективна молитва старцям

Практично кожній людині – віруючому чи ні – знайома головна молитва старців «На початок дня», вони відомі під загальною назвою Оптинські.

Це звернення до Господа є настільки потужним, дієвим, наповнює світлою вірою, любов'ю, надією на краще, що творить справжні чудеса в житті багатьох людей, незалежно від віросповідання.

Хто ж... ( подробнее )

Гранат - символ чого? Символізм плода

Названий королем фруктів гранат з глибокої давнини вражав людей своїми корисними властивостями. Як і личить королю, дивовижний плід оповитий численними міфами та легендами. Назва його походить від латинського granatus, яке перекладається, як «зернистий». Правда, в ботаніці плоди цієї рослини називають гранатиной.

З цієї статті ви дізнаєтеся,... ( подробнее )

Щасливе число Тельця за гороскопом

Кожен знак зодіаку має власні щасливі числа, які будуть приносити удачу і залучати успіх. Але щоб вірно використовувати числову магію, необхідно знати, які саме цифри будуть допомагати представника того чи іншого знака досягати життєвого успіху і виконувати його мрії. Числа удачі

Розглянемо щасливі числа Тільця. Їх декілька: 6. 2. 4. 16.... ( подробнее )

Камінь хромдиопсид: магічні властивості

Діопсид - це мінерал з групи піроксенів (ланцюгових силікатів). Його назва складається з двох слів - di "два" і opsis "лик". Греки назвали його дволиким невипадково. Цей мінерал багатий відтінками, які проявляються при зміні його нахилу. Діопсид має безліч різновидів. Один з найкрасивіших серед них - хромдиопсид. Властивості, значення і фото його... ( подробнее )

Сонник. До чого сниться цибуля?

Цибулю є не самим хорошим гостем у сні. Більшість сонників розглядають його як образ, що втілює найгірші негативні емоції – безсилля, заздрість, злість. Однак є і позитивні тлумачення бачення, в якому довелося бачити цибулю. До чого сниться цей овоч? Чого очікувати від такого бачення і до чого готуватися? Зараз про це й варто поговорити, а допоможуть... ( подробнее )

Будь читати змову, щоб виграти в лотерею?

Ах, як добре було б виграти джекпот у лотерею мільйон доларів! Кожній людині (якщо він не народився в сім'ї мільйонера) хоч раз у житті приходила в голову думка про отримання великої суми грошей тут і зараз.

Хтось бере життя в свої руки і починає творити шедеври або створювати унікальні речі, які приносять жаданий мільйон. Хтось йде і грабує... ( подробнее )

Як дізнатися своє тотемна тварина за датою народження

Навіть ті, хто не захоплюється астрологією і гороскопами знають, що за кожен рік відповідає певна тварина. Всього їх 12. Але це не все. Існують ще тотемні тварини. Їх пов'язують з датою народження людини. Як дізнатися своє тотемна тварина і налагодити з ним контакт, для чого вони потрібні і як до них звертатися, розберемося далі. Тотемізм

Перед... ( подробнее )

Храм Ксенії Петербурзької у Воронежі. Як здійснити паломницьку поїздку?

Блаженна Ксенія Петербурзька є однією з улюблених святих російського народу і Православного світу. Свята Ксенія жила в XVIII-XIX ст. у Санкт-Петербурзі і була простою прихожанкою. Раптова смерть чоловіка викликала сильне душевне потрясіння у Ксенії. Вона роздала все майно, переодяглася в одяг чоловіка і на людях виглядала юродивою. Проповідував покаяння,... ( подробнее )