Новости науки

banner12

Співробітниця NASA зробила сенсаційне зізнання: американці підкорили Марс ще в кінці 70-х років минулого століття - кадри

Екс-співробітниця американського космічного агентства NASA розсекретила інформацію про перший візит астронавтів на червону планету. За її словами, шість космонавтів благополучно злітали на Марс в 1979 році.

Власні припущення жінка будує на відеозаписі, отриманої від робота ?Викинг?. Про це передає видання ?Российский Диалог?.

Як... ( подробнее )

Дорогі iPhone X: раз впустивши, проблем не оберешся

iPhone X відтепер може вважатися самим тонким і дорогим пристроєм, особливе значення суми набувають, коли власникам доводиться віддавати його в ремонт.

Продажі нового девайса Apple почалися зовсім недавно, проте багато інженери і блогери не забули випробувати новинку на міцність. Наприклад, перевірити пристрій на ударостійкість вирішила... ( подробнее )

Кінець світу в жовтні: вчені і астрономи бояться, що може статися страшне пророцтво святої Матрони

На Землі зараз триває Всесвітній тиждень космосу. Вона завершиться до 10 жовтня, однак експерти вже зараз заявляють, що людство чекають важкі випробування, аж до апокаліпсису. Він може статися в найближчі дні і стерти з лиця нашої планети все живе.

Причиною для занепокоєння вчені, пророки иастрономы називають передбачення святої Блаженної... ( подробнее )

Вчені шоковані: Сонце очистилося" від плям

Учені, що працюють в Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця при ФІАН, розповіли про те, що на стороні Сонця, зверненої до Землі, не можна знайти жодної плями.

Дивлячись на знімки іншого боку світила, які були зроблені кілька тижнів тому є висока ймовірність того, що на ній відсутні плями. Як повідомляють вчені з ФІАН, Сонце схоже... ( подробнее )

Науковий світ в очікуванні: 4500 - річної знаменитій піраміді Хеопса за допомогою космічних променів виявили загадкову "порожнечу"

Одне з "Семи чудес світу", найбільша з давньоєгипетських пірамід - Хеопса - вразила вчених зі всього світу новою загадкою. У ній виявили нову, раніше невідому порожнечу.

Про це повідомляє "Диалог.UA".

Таємниче приміщення виявили фізики з Каїрського університету та Інституту інноваційного збереження спадщини. Просканувавши піраміду... ( подробнее )

Вчені зробили несподіване відкриття: тепер відомо, як секс пов'язаний з процесами старіння

Дослідники впевнені: сексуальна активність людей та настання старості взаємопов'язані.

Група дослідників з університету Ріу-Гранді-ду-Сул обнатужила: теорія про те, що "старіння може бути результатом процесу розмноження", а тіло витрачає енергію на відтворення, по суті, за рахунок тривалості життя, правдива, передає "Liganews".

Експеримент... ( подробнее )

Українські медики отримали доступ до баз даних авторитетного Британського медичного журналу - Моз України

Українські лікарі зможуть отримувати консультації та швидкі відповіді на запитання від британських колег в режимі онлайн, завдяки відкритим баз даних авторитетного британського медичного видання

Авторитетне видання для медиків Британський медичний журнал відкриває свої бази даних для українських студентів і молодих лікарів, повідомляє "Диалог.UA"... ( подробнее )

Залишилися рівно добу: популярний уфолог приголомшив пророкуванням про потужний "вторгнення" НЛО і назвав країну, на яку "відбудеться атака прибульців

Зовсім недавно уфолог вже говорив про те, що станеться вторгнення. Спочатку від "нападу" позаземних істот постраждають найбільш розвинені держави, в яких космічні гості захоплять останні розробки і технології.

Днями відомий експерт в областиНЛО Скотт Уорінг знову заявив, що, за його даними, на Землю готується атака представників позаземних... ( подробнее )

Те, що не вдалося росіянам: у США протестували унікальний космічний вантажівка Dream Chaser, побудований на базі "радянського шатла", - оприлюднені вражаючі кадри

У США відбулися успішні випробування космічного "вантажівки" з поетичною назвою "Dream Chaser" ("Прагне до мрії").

Його за контрактом з NASA розробила американська компанія Sierra Nevada Corp., передає "Диалог.UA".

подробнее )

Кремль у сумі: американці продемонстрували нову ультрасучасну розробку - мобільний лазерну гармату HELWS-MRZR. Кадри

Американський виробник зброї і один з постачальників Пентагону Raytheon показала свою нову розробку - HELWS-MRZR.

Назва розшифровується як "High Energy Laser Weapon System Multi-spectral Targeting System" (Високоенергетична лазерна збройова система - Многоспектральная система приуливания). Про це повідомляє "Диалог.UA".

подробнее )