Новости искусства

banner12

Докладно про те, хто такий Кизару

В даній статті розповідається про те, хто такий Кизару. Справжнє ім'я цієї людини - Олег Нечипоренко. Народився він у 1989 р., 21 травня, в Санкт-Петербурзі. У даний момент проживає В Іспанії, в Барселоні.Біографія

Відповідати на питання "хто такий Кизару" не можна, не згадавши ранніх років його життя. У дитинстві він жив у Латвії у бабусі.... ( подробнее )

Готика - це що таке?

У багатьох людей стиль готика асоціюється з готами, хрестами і чорними замками. Але все було так понуро в XII ст., коли цей стиль тільки увійшов у моду? Звичайно ж, немає. Готика – це в першу чергу легкість і височина. У цей період люди почали тягнутися до освіти і вслід за цим до чогось прекрасного. Сьогодні ми більш детально поговоримо про стиль... ( подробнее )

Музей Гірничо-Алтайськ імені Анохіна: фото, режим роботи

У 2018 році Національний музей Гірничо-Алтайськ імені Анохіна відзначить своє сторіччя. Не одне покоління музейних працівників копітко працювали над поповненнями колекцій, готуючи і демонструючи виставки і цікаві, змістовні експозиції. В музеї не тільки дбайливо ставляться до раритетів і артефактів знайдених у різні періоди часу, але і займаються... ( подробнее )

«Джек — підкорювач велетнів» - актори і особливості фільму

Сьогодні ми поговоримо про фільм «Джек — підкорювач велетнів». Актори і ролі будуть представлені далі. Мова йде про фентезійному пригодницькому фільмі Брайана Сінгера. В основі сюжету лежить казка «Джек — вбивця велетнів» та інші історії про цього героя. Прем'єра відбулася в 2013 році.Анотація

Для початку обговоримо сюжет фільму «Джек —... ( подробнее )

Мультсеріал "Дивовижний світ Гамбола": актори, відгуки, сюжетна лінія

Мультсеріал "Дивовижний світ Гамбола" своїм сюжетом настільки заворожує і дивує, що він зібрав по всьому світу мільйонне військо шанувальників. Яскрава картинка, комічність, харизматичні герої - все це точно змусить закохатися в мультиплікацію.

подробнее )

Серіал "Секс в іншому місті": актори, знімальна група, дата виходу, відгуки

У 2004 році багато шуму справив вихід драматичного серіалу "Секс в іншому місті". Актори, що виконали головні ролі, стали всесвітньо впізнаваними саме завдяки участі в многосерийке. Проект був завершений в 2009 році, але інтерес до нього досі не згас. Зрозуміти причини цього явища вам і допоможе ця стаття.Сюжет

Серіал підняв досить болючу... ( подробнее )

Огляд фільму "Дитя пітьми" (2009): актори, сюжет, відгуки критиків

Психологічний фільм жахів "Дитя пітьми", що вийшов в прокат в 2009 році, придбав широку популярність серед шанувальників трилерів і фільмів жахів. Картина тільки на перший погляд схожа на інші фільми жахів про злих дітей. Кожним кадром, кожною новою сценою і фрази ця картина поступово заплутує глядача, плавно підводячи його до абсолютно несподіваною... ( подробнее )

Кінотеатри Барнаула: де провести вихідні?

Приємно провести вечір вихідного дня, сидячи з попкорном і лимонадом в зручному кріслі кінозалу. У кожному поважаючому себе місті є кілька кінотеатрів, Барнаул не є винятком. Перегляд кіноновинок є одним з найулюбленіших занять городян. Саме тому є достатня кількість кінотеатрів в Барнаулі, щоб щогодини приймати більше 3000 тисяч глядачів. Так куди... ( подробнее )

Марі Краймбрери: біографія і творчість співачки

Марі Краймбрери – молода талановита українська співачка, активно набуває популярність серед користувачів соціальної мережі «ВКонтакте», а також на великій сцені. Біографія Марі Краймбрери (справжнє ім'я дівчини - Марія) починається в рідному місті Кривий Ріг. Тут дівчина росла і виховувалася в звичайній середньостатистичній українській родині. Довгі... ( подробнее )

Балет "Іван Грозний": історія постановки, сюжет, відгуки

Кожен рік театральні вузи випускають все нових режисерів. Кожен рік театри ставлять все нові вистави. Якісь «вистрілюють в яблучко» і завойовують любов глядача, якісь проходять повз. Але справжній фурор виробляють лише одиниці. Таке найвищою мірою вдалося балету «Іван Грозний».Початок

У середині двадцятого століття світ побачив фільм Сергія... ( подробнее )