Новости искусства

banner12

Мультсеріал "Життя з Луї Андерсон": реальна історія, справжні герої

Луї Андерсон - це пустотливий хлопчисько, який постійно стикається з неабиякими і непростими ситуаціями. Але так було не завжди. Через роки дитина виріс і створив знаменитий мультсеріал, який називається "Життя з Луї". У цій статті ми розповімо справжню історію популярного мультика, який транслювався в період з 1994 по 1998 роки на телеканалі Fox... ( подробнее )

"Звільнення: Напрямок головного удару" - фільм (1971). Актори і ролі

Про Великої Вітчизняної війні знято багато фільмів, які показують, якою ціною дісталася нашій країні перемога в страшній сутичці з фашизмом. Один з таких фільмів - кіноепопея "Звільнення", знята режисером Юрієм Озеровым.Кіноепопея "Звільнення"

Робота над фільмом "Звільнення: Напрямок головного удару" тривала протягом шести років, у зйомках... ( подробнее )

«Поцілунок дракона» - актори і сюжет фільму

Сьогодні обговоримо фільм «Поцілунок дракона». Актори і ролі будуть названі в статті. Бойовик 2001 року знятий режисером Крісом Наоном. Продюсерами виступили Стів Чесмэн, Хеппі Уолтерс, Люк Бессон. Операторська робота - Тьєррі Арбогаст. Сценарій створили Роберт Марк Кэмен, Люк Бессон, Джет Лі. Композитором став Крейг Армстронг. Тривалість стрічки... ( подробнее )

Кращі фільми з участю собак

Кінематограф, як вітчизняний, так і зарубіжний, може похвалитися наявністю величезної кількості фільмів про братів наших менших. Зокрема, світове кіномистецтво має у своєму розпорядженні достатню кількість кінострічок за участю собак у головній ролі. Справедливості заради треба відзначити, що подібні екранізації викликають непідробний інтерес у глядачів... ( подробнее )

Крістіан Коулсон: біографія та фільмографія

Крістіан Коулсон – молодий актор британського походження. Багатьом він відомий за ролями у таких фільмах і серіалах, як «Гаррі Поттер і таємна кімната», «Останній король», «Гейби» та ін. Звичайно, він грав у кількох серйозних театральних постановках («Травесті», «Ромео і Джульєтта» та ін) і надавав свій голос для двох аудиодрам. Але в статті піде... ( подробнее )

"Мадагаскар 3" (мультфільм, 2012): актори і персонажі

"Мадагаскар 3" (мультфільм, 2012), актори якого дуже талановито озвучили персонажів, є на даний момент завершальній стрічкою про пригоди тварин, що втекли з Нью-Йоркського зоопарку. Це одна з найуспішніших стрічок як у творчому, так і в комерційному плані.Про мультфільмі

У "Мадагаскарі 3" актори, які подарували голоси улюбленим персонажам... ( подробнее )

Фільми з Оуеном Вілсоном: трійка кращих

Фільми з Оуеном Вілсоном виходили в різні роки, починаючи з кінця минулого століття. У скарбничці картин знайдеться жанри для всякого глядача, але далеко не кожна з них була добре сприйнята суспільством. У цій статті окреслено трійка кращих кінострічок за участю актора за весь час його творчості. «Диво»

Відкриває список кращих фільмів з... ( подробнее )

Як намалювати портрет російської красуні

Кажуть, російські дівчата найкрасивіші. Наших співвітчизниць природа наділила приємними рисами обличчя, світлим волоссям і граціозною постаттю. Завдяки хорошим зовнішніх даних, а також власним праці, дівчата виглядають так красиво навіть на пенсії. Не дивно, що багато живописці і графіки хотіли відобразити наших дівчат на своїх полотнах. А сьогодні... ( подробнее )

Американський художник Едвард Хоппер: біографія, творчість, картини й цікаві факти

Кожна національна школа живопису може зазначити кількох своїх кращих представників. Як російська живопис ХХ століття неможлива без Малевича, так і американська - без Едварда Хоппера. У його роботах немає революційних ідей і гострих тем, немає конфліктів і складних сюжетів, проте всі вони пронизані особливою атмосферою, яку ми не завжди здатні відчути... ( подробнее )

"2pac: Легенда" (фільм, 2017): актори і персонажі

"2pac: Легенда" (фільм, 2017), актори в якому підібрані дуже добре, розрахований в першу чергу на шанувальників творчості культового афроамериканського репера Тупака Амару Шакура. Його заслуги в хіп-хоп культурі важко переоцінити, оскільки він по праву вважається легендарною особистістю.Трохи про Тупака

Щоб говорити про сюжет і акторів... ( подробнее )