Силове захоплення Параскевського храму в с. Чудниця Гощанського району

1 березня, в першу неділю Великого посту, Неділю Торжества Православ’я, в с. Чудниця представниками київського патріархату відбулося силове захоплення храму.
Треба зазначити, що розкольники  протягом тривалого часу втручаються в життя православної парафії села, але з допомогою Божою та мудрістю прихожан вдавалося якось мирно врегульовувати ці питання. Та за допомогою та підбурюванням розкольників інших сіл на чолі з «священиками» КП деякі жителі села організували силове захоплення.
Так, в неділю зранку розкольники при підтримці привезених чоловіків (які були на підпитку – від них тягнуло спиртним), ображаючи православних прихожан храму, не дали звершити їм Богослужіння. За свідченням самих прихожан вони застосували силу, побили жінок, які стали на захист свого храму. Зі страшними криками та співом пісень (у першу неділю Великого посту) болгарками зрізали замки і захопили храм Святої мучениці Параскеви.
І все це беззаконня робилося на чолі так званих «священиків» КП, які разом зі своїм керівництвом закликають всіх до миру, але стоїть питання – чому закликаючи до миру вони розпалюють ворожнечу???
«Господи, воздвигни силу Твою і прийди во єже спасти нас…»

Схожі матеріали